Rolety Nadstawne

Roleta nadstawna składa się z pancerza, skrzynki PCV oraz prowadnic. Pancerz zwija się do skrzynki, która ocieplona jest styropianem i umieszczona nad oknem. Natomiast prowadnice mocuje się do ramy okiennej. Oczywiście roleta nadstawna posiada więcej komponentów, lecz te wyżej wymienione znajdują się w każdym modelu tego typu rolety. Jeśli chodzi o działanie rolet nadstawnych, to możemy sterować je napędem elektrycznym, stosując przycisk, pilot lub dla jeszcze większej wygody swoim telefonem. Montaż elektrycznego napędu jest bardzo prosty i nie wymaga dużych nakładów finansowych, a dodatkowo zapewnia maksymalny komfort i wygodę użytkowania.

Zalety rolet nadstawnych

  • Estetyczne połączenie rolety zewnętrznej z oknami i drzwiami dające wrażenie integralnej całości, gdyż po zainstalowaniu rolety nadstawnej skrzynka zostaje zasłonięta elewacją i staje się niewidoczna.
  • Wykonana z PCV skrzynka rolety nadstawnej wykazuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, a dodatkowe zastosowanie styropianu ogranicza powstawanie mostków termicznych.
  • Wygodne użytkowanie z możliwością zdalnego sterowania.
  • Wieloletnie, bezawaryjne działanie, a w razie awarii szybki dostęp do skrzynki z wewnętrznej strony pomieszczenia.
  • Wysokie walory estetyczne, ze względu na możliwość dopasowania koloru pancerza rolety nadstawnej do niemalże każdej fasady budynku.
  • Doskonała ochrona przed nadmiernym nagrzaniem się pomieszczenia, a jednocześnie przed przenikaniem niskich temperatur, wiatru i hałasu z zewnątrz.