Rolety Zewnętrzne Natynkowe

Rolety zewnętrzne wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, która wypełniona jest pianką poliuretanową. Pancerz rolety podczas podnoszenia w górę, zwija się do skrzynki usytuowanej na ścianie lub w ościeżnicy. Prowadnice rolet wyposażone są w specjalne uszczelki szczotkowe, gwarantujące cichą pracę urządzenia. Listwa końcowa rolety adaptacyjnej zakończona jest uszczelką gumową, której zadaniem jest stabilizacja całego pancerza. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Rolety zewnętrzne elektryczne doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

Rolety zewnętrzne montowane są przede wszystkim na istniejących już budynkach bezpośrednio na ścianie lub do stolarki okiennej (we wnęce). Niewątpliwie największą zaletą rolet zewnętrznych jest brak ingerencji w obecny stan budynku i brak specjalnych przygotowań pod montaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu decyzję o montażu rolet zewnętrznych można podjąć w dowolnym czasie.